Zoey42's bookshelf: read

Fools Die
Omerta
The Honey Badger
Africký príbeh lásky: Láska, život a slony
Platypus Police Squad: The Frog Who Croaked
The Honeymoon Cottage
Dead of Eve
The Book Thief
The Tourist
Charlieho malé tajomstvá
Death Ain't But A Word
The Hours
Labyrinth
Námestie svätej Alžbety
Vita
Za vyšným mlynom a iné prózy
Jonathan Livingston Seagull
Cancer Ward
Ako chutí moc
Vidím to, co vrah


Zoey42's favorite books »

piatok 3. augusta 2012

Výhra v súťaži - Sweet Little Lies

A tu je tá spomínaná výhra: Sweet Little Lies (Lauren Conrad). Vyhrala som na českom blogu (o mundo da Teresinha), čo nie je také bežné a knižka mi prišla doslova expresne. Takže týmto sa chcem poďakovať Teresinhe, ktorá okrem toho, že má skvelý blog, zorganizovala túto super súťaž. (Súťažilo sa o 5 úžasných kníh: Sweet Little Lies, Anna and the French Kiss, Shatter Me, The Fallen, Lament) 


Úlovky z knižnice - 3.8.2012

Tak ako sa vám darí? Mne úžasne - spravila som certifikát FCE na 89%, prišla mi ďalšia výhra (v ďalšom príspevku napíšem viac), konečne som nastúpila do práce, premiéry mojich obľúbených seriálov sa blížia (Doctor Who už 25. augusta), počasie sa zlepšilo a podarilo sa mi doniesť ďalšie zaujímavé knižky z knižnice :D Jediná vec, ktorá mi celkom nevyšla bola včerajšie jazda na vodičáku - neprešla som. Ale zasa na druhej strane som na seba hrdá, že som spravila testy aj cvičisko, takže aspoň nejaká útecha...Policajt bol spravodlivý, ale pri mojom ''výkone'' som nemohla čakať nič iné :D Vodičák som robila spolu s Alexx, ktorá na svojom blogu napísala o skúške a o svojich pocitoch.
OK, tak teraz poďme na knihy:Tentokrát som sa zamerala skôr na žáner sci-fi (10x Sci-Fi; Deti vesmírnej noci, Mechanický klavír a Hostiteľ) a na psychológiu (Základy forenznej psychológie, Pandořina skříňka), ktorú považujem za naozaj fascinujúcu :)

Od známej som si taktiež požičala 2 knihy: Židovku a Krvácajúce city (na fotke sú bez obalu, aby neboli celé dochytané :))...a nakoniec kniha, ktorá mi teda k srdcu vôbec neprirástla :X