Zoey42's bookshelf: read

Fools Die
Omerta
The Honey Badger
Africký príbeh lásky: Láska, život a slony
Platypus Police Squad: The Frog Who Croaked
The Honeymoon Cottage
Dead of Eve
The Book Thief
The Tourist
Charlieho malé tajomstvá
Death Ain't But A Word
The Hours
Labyrinth
Námestie svätej Alžbety
Vita
Za vyšným mlynom a iné prózy
Jonathan Livingston Seagull
Cancer Ward
Ako chutí moc
Vidím to, co vrah


Zoey42's favorite books »

nedeľa 11. septembra 2011

Vitajte na mojom blogu!

Už dlhšiu dobu som premýšľala nad začatím vlastného blogu. Najprv som plánovala začať blog iba o knihách, ktoré sú zmyslom môjho života :) No nakoniec som sa rozhodla, že tento blog nebude len o knihách, ale vlastne o všetkých veciach, ktoré ma zaujímajú a tiež môj ''denníček'' (no nie pravidelný, len na zaznamenanie tých najdôležitejších okamihov :D).
Kto som? Nuž, momentálne študentka septimy, fakt rada čítam, v podstate nezáleží na tom, aký žáner (YA, fantasy, historical fiction, niekedy aj sci-fi a tradičné ľúbostné romány, no nemám problém ani s povinným čítaním). Rada tiež pozerám rôzne seriály, väčšinou na internete, lebo seriály vysielané v televízii mi neposkytujú dostatočné intelektuálne uspokojenie :) Z jedla milujem karamel (a vlastne všetko karamelové), punčové koláče, pečené zemiačiky, slovenskú a taliansku kuchyňu. Teraz to vyzerá, že žijem preto, aby som jedla a nie naopak, no čo už..:)

Na druhej strane, nenávidím šport. Teda aspoň vo forme telesnej výchovy (bléé, fúuj! :) ).  Nejem ryby, aj keď sú zdravé a nejem kuracie mäso, aj keď je chutné. No nebudem sa už ďalej rozpisovať o veciach, ktoré nemám rada, veď na to sami prídete pri čítaní blogu.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

I do love reading your comments here so give me a shout. Thank you for reading my post!